Aktuality
Ostrava-Jih bude od 1. června nabízet startovací byty pro mladé za zvýhodněné nájemné
30 5 2024

Mladí lidé často čelí potížím při hledání vlastního bydlení. Vyšší náklady na pronájem a počáteční investice do vlastního bytu jsou pro ně náročným úkolem. Program startovacích bytů pro mladé i rodiny s nezletilými dětmi je dostupný ve velkých českých městech. A Ostrava k nim patří. Nejlidnatější obvod Ostrava-Jih od 1. června přichází s konceptem žádaného startovacího bydlení pro mladé bezdětné dvojice.

V OSTRAVĚ JIHU PROBÍHÁ HROMADNÉ OČKOVÁNÍ PSŮ
29 5 2024

V OSTRAVĚ JIHU PROBÍHÁ HROMADNÉ OČKOVÁNÍ PSŮ

V zájmu preventivní ochrany území města Ostravy před zavlečením a šířením nebezpečné nákazy začalo v úterý 28. května hromadné očkování psů proti vzteklině, jejichž majitelé bydlí v městském obvodě Ostrava-Jih.

Rekonstrukce sportovní haly na Dubině odstartuje v červnu
28 5 2024

Rekonstrukce sportovní haly na Dubině odstartuje v červnu

Jeden z největších letošních investičních projektů v obvodu Ostrava-Jih je na spadnutí. Sportovní centrum Dubina projde díky finanční podpoře města Ostravy po dvaceti letech rozsáhlou rekonstrukcí. Zahájena bude začátkem června a podle plánu by měla být hotová koncem příštího roku.

VÍCE AKTUALIT >>